logo

Kontakt

O nas

Nowy salon Citroen Zielona Góra

Spore zmiany zawitały w marce Citroen w Zielonej Górze. Z dumą informujemy o otwarciu naszego nowego salonu Citroen w Zielonej Górze. Znajduje się teraz w nowej lokalizacji i pod nowym szyldem – od teraz znajdziecie nas na Trasie Północnej 12a pod znakiem firmy Fiałkowscy Sp. z o.o. Sp. kom.

salon citroen

Przeszliśmy spore zmiany, ale zapewniamy, że będą popłyną z tego same korzyści dla naszych Klientów. Nowy salon to nowa jakość! Znajdziecie u nas szeroką gamę modeli z najnowszej gamy Citroena, w tym hatchbacki, sedany i SUV-y. Nowy salon Citroena w Zielonej Górze to doskonała okazja dla miłośników motoryzacji do zapoznania się z najnowszymi modelami renomowanej francuskiej marki. Możecie skorzystać z fachowych porad naszej załogi i odbyć jazdę próbną dowolnym modelem przed podjęciem decyzji o zakupie. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupu samochodu. Nasz wysoko wykwalifikowany personel chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w znalezieniu idealnego samochodu dla Twoich potrzeb.

W naszym salonie oferujemy pełen zakres usług. Bez problemu uzyskacie porady dotyczące możliwości finansowania i ubezpieczenia pojazdu, a po zakupie możecie być pewni dalszej pomocy, ponieważ w naszym salonie dostępne są różnorodne usługi posprzedażowe, takie jak autoryzowany serwis Citroen Zielona Góra, usługi gwarancyjne i naprawcze.


Możecie również skorzystać ze specjalnych ofert i rabatów dostępnych w tym salonie. Jeśli więc szukasz niezawodnego i niedrogiego samochodu, nie szukaj dalej niż nowy salon Citroen w Zielonej Górze! Zapraszamy więc do nowego salonu Citroen Zielona Góra Fiałkowscy na Trasie Północnej 12a i znajdź swój idealny samochód!

Citroen Zielona Góra Fiałkowscy

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku: 8:00-17:00
W soboty: 9:00-14:00